Home » Digitalizace výroby v malých a středních podnicích

Digitalizace výroby v malých a středních podnicích

Výrobní průmysl se mění a přicházejí nové výzvy – ať už jde o dostupnost správných dat ve správnou chvíli, efektivní využívání lidských zdrojů, optimalizaci plánování výroby a interní logistiky nebo digitalizaci výroby jako takové. Productoo přináší chytré řešení v podobě flexibilního softwarového nástroje. Digitalizujte svůj výrobní proces od přijetí zákaznického požadavku až po expedici! Docílíte mimo jiné kratšího průběžného času výroby, snížení WIP nebo efektivnějšího využívání skladů.

 

 

Vyrábějte efektivněji, vyrábějte bez papíru!

Díky Productoo snadno digitalizujete plánování výroby, její exekuci i interní logistiku. K dispozici je také modul na bezpapírovou údržbu vašich strojů a dalších zařízení. Pro ředitele a manažery je připravený nástroj Factory Cockpit, který lze napojit na softwary třetích stran a jednoduše tak sledovat důležité indikátory napříč aplikacemi.

Productoo je díky své modulární struktuře velmi flexibilní. Rádi navrhneme i malé řešení pro Vaše aktuální potřeby. Pokud budete chtít později funkcionalitu rozšířit, není to žádný problém.

 

Proč digitalizace výroby s Productoo?

 

Možnosti integrace

Productoo lze propojit s řadou technologií a systémů třetích stran (eshop, účetní/ekonomický/ERP/WMS systém apod. – např. Pohoda, Money, QI nebo Helios) a využít možností automatické synchronizace dat (výrobních objednávek, kusovníků, stavu skladů apod.). Řešení můžeme nasadit na vašich lokálních serverech nebo v cloudu.

 

Pro bližší informace vyplňte náš kontaktní formulář nebo kontaktujte obchodního manažera pro ČR a Slovensko:

Pavel Marzini, pavel.marzini@productoo.com, tel. 778 761 322

 

Chtěli byste se dozvědět více? Stáhněte si brožuru o digitalizaci výroby s Productoo!

Stáhnout brožuru

Learn more about Productoo Smart Factory solutions

By filling out our form you can choose to receive software brochures, request a free consultation & software demonstration, signup for our email newsletter, or learn more about partnership opportunities.